Hudební bazar 
Kategorie
Všechny
26
Okruhové plachetnice
9
RS Sailing plachetnice
Kajutové plachetnice
8
Motorové lodě
3
Windsurfing
Paddleboard
Vodní lyžování
Rafting, kanoistika
Potápění
Oblečení
Posádka
Literatura a učebnice
Ostatní
2

Prodej hudebních nástrojů

Inzerát č. 14708
PRODÁM

UFO 20

Protože sháníme větší loď, prodáváme naš krásnou kýlovou plachetnici UFO holandské výroby. Délka 6m, šířka 2m, vnější motor Johnson a lodní přívěs.

Loď byla právě natřena 3 vrstvami barvy International Toplac nad čáru ponoru a 2 vrstvami antivegetačního nátěru pod čáru ponoru a oba nátěry byly provedeny na základním nátěru (2 vrstvy každá).
Loď měla před námi jediného vlastníka a vyjma pár estetických detailů na deku nepotřebuje vůbec nic. Je připravená k plavbě, resp. ještě se s ní plavíme o víkendech na Máchově jezeře (Doksy). Loď má dva úložné prostory (jeden na přídi, druhý na zádi), velmi prostorný kokpit s velkou plochou, která pojme 4 až 5 dospělých. Loď se ovládá jednoduše, je stabilní a zároveň rychlá, ideální pro rodiny, které chtějí strávit příjemné chvíle na vodě v relativně malé lodi s chováním mnohem většího plavidla. Tato loď je také ideální pro někoho, kdo se chce naučit plachit sám (při koupi lodi mohu nabídnout základní lekci zdarma). Loď nemá kabinu, ale kokpit je dost velký na to, aby se dal uvnitř postavit stan a strávit tak víkend na palubě.
Výkon motoru je pod 4KW a hlavní plachta má 11mt2, proto není třeba vlastnit VMP a ani registr k plavbě. Loď s motorem i přívěs mají veškerou dokumentaci v bezvadném pořádku.

Motor:
Motor je Johnson/OMC 4hp dvoutakt. Je to velmi důvěryhodný motor (vyhledání informací o tomto motoru: J4REEA) s integrovanou nádrží (5l) a nezávislou nádrží s přímým napájením motoru (20l). Rezervní 5l kanystr a náhradní zapalovací svíčka jsou zahrnuty v ceně. Motor funguje výborně a okamžitě startuje. Je třeba standardní údržba jednou ročně (výměna oleje a ověřit stav vodního čerpadla). Letos jsem ještě na tuto údržbu neměl čas, proto je cena nižší.

Přívěs:
Nový hliníkový přívěs na míru z roku 2017, brzděný, nosnost 1300 kg, díky speciálnímu tlumiči je schválená rychlost 130 km/h. Přívěs měří 6,5 m a dá se rozšířit na 7,5m. Lze nastavit, vč. polohy osy, aby bylo možné přepravovat jakýkoli druh lodi. Držáky se dají sklopit a nastavit pro všechny druhy lodí, vč. motorových člunů. Zahrnuje také světelný panel s rychloupínacím zařízením a světelné indikátory pro řidiče (slouží k ověření, zda panel funguje pomocí zpětných zrcátek bez potřeby vystupovat z auta), 2 blokátory kol, zámek proti krádežím a náhradní pneumatika s nastavitelným držákem obsahující také zámek proti krádežím.

MOTOR: 7 000 Kč
LOĎ: 42 000 Kč
PŘÍVĚS: 59 000 Kč
CELEK: (loď+motor) nebo (loď+motor+přívěs): k jednání

Poznámka: Lodní přívěs a/nebo motor nejsou určeny k prodeji před prodejem lodi!
Více informací a další fotografie budou zaslány e-mailem nebo osobně.
Loď je možné prohlédnout si na Máchově jezeře a může být dodána kamkoli po ČR. Dodání do zahraničí bez koupě přívěsu je možná po dohodě.

Mluvíme česky, anglicky, španělsky, francouzsky a portugalsky.
Cena: 42000 Kč ~ 1613,20 €
Email:
Lokalita: Praha 8
Vloženo: 26.9.2017 10:40
Editovat   
Smazat   Prodej: Plachetnice RS Vareo
Cena: 75.000 Kč


Prodej: Plachetnice RS Tera
Cena: 25.000 Kč


Prodej: Plachetnice RS500
Cena: 85.000 Kč


Prodej: Plachetnice RS700
Cena: 85.000 Kč


Prodej: Trimaran
Cena: dohodou Kč


Prodej: Katamaran Hobie Cat
Cena: 80.000 Kč


Prodej: Plachetnice RS100
Cena: 160.000 Kč


Prodej: Kýlová plachetnice Jola
Cena: 29.000 Kč


Prodej: Plachetnice Sport 8
Cena: 790.000 Kč


Prodej: Melges 24
Cena: dohodou Kč


Prodej: K6
Cena: 150.000 Kč

Pokud máte zájem o umístění reklamního banneru, komerčního nebo zvýrazněného inzerátu kontaktujte nás.
Cena 500CZK+DPH/měsíc.


© Server housing by Coolhousing.net© 1999-2017 Yacht Bazar : Plachetnice : Yachting : Jachting : Charter : Lodě : Lipno : www.yachtbazar.cz